SPOLUPRÁCA/KONTAKT

Ďakujem za každý Váš návrh, pripomienku i konštruktívnu kritiku

Email:
faktyovyzive@gmail.com
faktyovyzive(zavináč)gmail(bodka)com

Nájdite moje profesné portfólio na LinkedIn: Monika Mareková

Zhliadnite videá na Youtube: @faktyovyzive

Sledujte Fakty o výžive na Instagrame @nutriterapeut

Nenechajte si ujsť novinky na Facebooku @faktyovyzive

SPOLUPRÁCA

Vďaka za Váš záujem o možnú spoluprácu. Fakty o výžive sú nezávislým, súkromným blogom propagujúcim primárne výživu človeka ako vednú disciplínu z viacerých uhlov pohľadu. Okrem výživy sa na blogu stretnete aj s témami dotýkajúcimi sa udržateľného, aktívneho životného štýlu. Fakty o výžive z pohľadu demografických údajov navštevuje prevažne mladé publikum od 18 do 45 rokov so záujmom o šport, resp. aktívny, zdravý životný štýl. Mužské a ženské čitateľké publikum býva zastúpené približne v  pomere (25%/75%) – podľa analytických údajov z Facebooku a Google analytics.

Blog Fakty o výžive je zapísaný v Asociácii blogerov a zastáva jej etický kódex.

Všeobecnou podmienkou spolupráce zostáva afinita Vašej spoločnosti (alebo produktu) k témam „výživa človeka, zdravie a udržateľný životný štýl“. V prípade prezentácie konkrétnej služby alebo produktu musí byť pre čitateľa jasné, že ide o reklamný odkaz. Fakty o výžive nepodporuje skrytú formu reklamy. Prosím majte pochopenie, že momentálne nemám záujem o „hosťovské príspevky“ na tomto blogu a taktiež platené sprostredkovanie jednorázových prelinkovaní na weby tretích strán. Fakty o výžive si vyhradzuje možnosť kedykoľvek prehodnotiť alebo ukončiť ustanovenú formu spolupráce (ak na základe vzájomnej dohody neboli ustanovené iné podmienky).

Reklamný priestor na webe a sociálnych sieťach, recenzie produktov a súťaže

Žiadna finančná ani vecná odmena nedokáže „kúpiť“ moje vlastné, slobodné a zodpovedné zhodnotenie určitej služby alebo produktu. Vzhľadom k zachovaniu profesnej nezávislosti neponúka blog Fakty o výžive možnosť propagácie akýchkoľvek liečiv, doplnkov stravy („výživových doplnkov“) a ďalších príbuzných produktov. Každá žiadosť o spoluprácu bude zhodnotená osobitne.

Moje články alebo konzultačná činnosť vo Vašom projekte

Ako nutričný terapeut disponujem zdravotníckym vzdelaním a skúsenosťami v oblasti preventívnej a liečebnej výživy, ale aj zákazníckeho servisu v medzinárodných spoločnostiach. Ako konzultatnt Vášho projektu alebo Vašich čitateľov/klientov ponúkam svoj chápavý prístup a schopnosť vysvetliť zložité veci ľudskou rečou. Som otvorená i projektom resp. konzultačnej a prednáškovej činnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.